Dzień Otwarty w szkole Wing Tsun Kung fu Warszawa Bemowo-Bielany – pokaz i warsztaty samoobrony

Wing Tsun Kung fu Warszawa Bemowo warsztaty kurs samoobronyChcesz zobaczyć co ćwiczył Bruce Lee i obecnie trenuje Robert Downey Jr? Masz ochotę spróbować swoich sił w sztuce walki, której używała Uma Thurman w filmie „Kill Bill”? Będzie to możliwe podczas Dnia Otwartego szkoły Wing Tsun Kung Fu dla dzielnic Bemowo-Bielany. W programie pokaz, wykład oraz warsztaty samoobrony.

Kto może ćwiczyć Wing Tsun Kung Fu? Każdy. Bez znaczenia jest wiek, płeć oraz kondycja fizyczna. Warto przekonać się o tym na własne oczy. Podczas Dnia Otwartego będzie można zobaczyć pokaz umiejętności uczniów na różnym poziomie zaawansowania – od początkujących, do tych posiadających mistrzowskie stopnie.

Kolejnym punktem Dnia Otwartego będzie krótki wykład na temat specyfiki Wing Tsun kung Fu. To koncepcja wymyślona przez kobietę, mniszkę z legendarnego klasztoru Shaolin. Między innymi z tego powodu jest to system posiadający szczególne cechy: uczy technik obrony przed znacznie silniejszym przeciwnikiem przy wykorzystaniu jego energii oraz trenuje „refleks czucia” pozwalający na błyskawiczną reakcję w sytuacji zagrożenia. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się jak to jest możliwe.

Na koniec przewidziane są warsztaty samoobrony, podczas których każdy obecny na własnej skórze przekona się jak działa Wing Tsun Kung Fu. Uczestnicy spotkania poznają proste, ale skuteczne techniki pozwalające obronić się np. przed mocnym złapaniem od tyłu lub przed próbą chwytu za szyję. Będzie można również porozmawiać z uczniami szkoły i zapytać ich o doświadczenia związane z trenowaniem Wing Tsun Kung Fu.

Dzień Otwarty szkoły Wing Tsun Kung Fu odbędzie się w piątek 15 lutego 2013 roku w Zespole Szkół nr 46 przy ul. ul. gen. Thommeégo 1. Start: godz. 20:00. WSTĘP WOLNY!

ZAJĘCIA PROWADZI
kung fu wing tsun bemowo bielany warszawa Si-Mei Aleksandra Karp (4. stopień mistrzowski IWTA, E.E.W.T.O.)
DZIEJE WING TSUN
kung fu historia wing tsun warszawa bemowo ip man Historia Wing Tsun od pięciu mistrzów z klasztoru Shaolin po Wielkiego Mistrza Yip Mana i jego uczniów
SZKOLIMY SŁUŻBY MUNDUROWE
kung fu wojsko policja wing tsun warszawa Istnieje specjalny program treningowy skierowany do żołnierzy, jednostek i skutecznych technik samoobrony pracowników straży miejskiej i służb ochrony pogranicza
SZTUKA WALKI DLA KOBIET
kung fu dla kobiet sztuki walki wing tsun W Wing Tsun Kung Fu siła przeciwnika jest wykorzystywana przeciwko niemu samemu
NALEŻYMY DO
kung fu sztuki walki wing tsun warszawa stowarzyszenie