O szkole

Szkoła Wing Tsun Kung fu Warszawa Bemowo-Bielany powstała w pod koniec 2012 roku. Zajęcia prowadzi w niej Si-Jee Aleksandra Karp (3. stopień mistrzowski IWTA, EEWTO). Podczas zajęć odbywających się dwa razy w tygodniu uczniowie poznają podstawy systemu, formy, techniki samoobrony itd. Oprócz regularnego treningu na sali uczniowie szkoły biorą aktywny udział w życiu Stowarzyszenia Wing Tsun Kung fu. Seminaria i obozy Wing Tsun Kung fu to okazja, aby uczyć się od Grandmastera Si-Kunga Norberta Madaya (9. stopień mistrzowski). Podczas takich wydarzeń mają okazję podejść do egzaminów na wyższe stopnie uczniowskie i zaprezentować swoje umiejętności przed mistrzami Wing Tsun Kung fu.

Treningi Wing Tsun Kung fu:

poniedziałki – 20:00 – 21:30

środy – 20:00 – 21:30

ul. gen. Thomméego 1

Instruktor: Si-Mei Aleksandra Karp (4. st. mistrzowski IWTA, EEWTO)

Kontakt: tel. 667-484-462 lub napisz: kontakt@kungfuwarszawa.pl

Film „You are never blind” pokazujący chi-sau z zasłoniętymi oczami w wykonaniu Grandmastera Si-Kunga Norberta Madaya (9. st. mistrzowski) oraz instruktorki bemowskiej szkoły Wing Tsun – Si-Jee Aleksandry Karp (3. st. mistrzowski).

>>> Dowiedz się kto może ćwiczyć Wing Tsun Kung fu i jak można zacząć treningi

>>> Galeria zdjęć z życia szkoły bemowskiej szkoły Wing Tsun (i nie tylko)

>>> Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat Wing Tsun Kung fu

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

ZAJĘCIA PROWADZI
kung fu wing tsun bemowo bielany warszawa Si-Mei Aleksandra Karp (4. stopień mistrzowski IWTA, E.E.W.T.O.)
DZIEJE WING TSUN
kung fu historia wing tsun warszawa bemowo ip man Historia Wing Tsun od pięciu mistrzów z klasztoru Shaolin po Wielkiego Mistrza Yip Mana i jego uczniów
SZKOLIMY SŁUŻBY MUNDUROWE
kung fu wojsko policja wing tsun warszawa Istnieje specjalny program treningowy skierowany do żołnierzy, jednostek i skutecznych technik samoobrony pracowników straży miejskiej i służb ochrony pogranicza