Media o nas

menshealth kungfu

Si-Fu Jarosław Buć został poproszony przez redakcję magazynu Men’s Health o zaprezentowanie kilku tradycyjnych ćwiczeń w stylu kung fu. Zaproponowane ćwiczenia kung fu są uzupełnieniem obszernego reportażu na temat klasztoru Shaolin. Materiał dostępny również w wersji online. Czytaj TUTAJ.

tvpinfo2

Relacja z łódzkiego seminarium Wing Tsun Kung fu z udziałem Si-Kunga Norberta Maday (9. st. mistrzowski) zrealizowana przez TVP.

itvl2

Reportaż z seminarium Wing Tsun Kung fu w Lublinie. Si-Kung Maday Norbert (9. st. mistrzowski) odwiedził lubelską sekcję, aby nauczać zaawansowanego materiału. Było to pierwsze seminarium w Polsce prowadzone przez Si-Kunga po otrzymaniu tytułu Grandmastera.

planetafm

Radiowy wywiad z Sifu Jarosławem Buć. Opowiada o cechach szczególnych sztuki walki jaką jest Wing Tsun Kung fu. Posłuchaj fragmentów audycji.

strefa minsk

Obszerny wywiad z Sifu Jarosławem Buć na temat tego co wyróżnia Wing Tsun Kung fu na tle innych stylów kung fu. Aby przeczytać – kliknij TUTAJ.

pieczec_Bemowo_FM

W porannej audycji radia Bemowo.FM Sifu Jarosław Buć i Simei Aleksandra Karp opowiadali o historii Wing Tsun Kung fu oraz nowej szkole Wing Tsun Kung fu Warszawa Bemowo-Bielany.

>>> Masz pytania na temat Wing Tsun? Tutaj odpowiedzi na te najczęściej zadawane

>>> Bruce Lee, Robert Downey Jr i Jackie Chan – te trzy osoby łączy Wing Tsun. Dowiedz się więcej

>>> Sztuka walki z legendarnego klasztoru Shaolin. Tak powstał Wing Tsun Kung fu

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

ZAJĘCIA PROWADZI
kung fu wing tsun bemowo bielany warszawa Si-Mei Aleksandra Karp (4. stopień mistrzowski IWTA, E.E.W.T.O.)
DZIEJE WING TSUN
kung fu historia wing tsun warszawa bemowo ip man Historia Wing Tsun od pięciu mistrzów z klasztoru Shaolin po Wielkiego Mistrza Yip Mana i jego uczniów
SZKOLIMY SŁUŻBY MUNDUROWE
kung fu wojsko policja wing tsun warszawa Istnieje specjalny program treningowy skierowany do żołnierzy, jednostek i skutecznych technik samoobrony pracowników straży miejskiej i służb ochrony pogranicza