Dla służb mundurowych

Wing Tsun jest niezwykle skuteczną sztuką walki. Zauważyli to także przedstawiciele służb mundurowych różnych krajów.

Sijo Leung Ting wraz z Sikungiem Norbertem Madayem opracowali specjalny program szkoleniowy dla żołnierzy, jednostek specjalnych, pracowników straży miejskiej i służb ochrony pogranicza. Obejmuje on zaawansowane techniki z mistrzowskiej formy Biu Jee, sekcji drewnianego manekina oraz noży motylkowych.

Uczą się według niego np. Węgierskie Siły Zbrojne. Szkolenia prowadzi Sifu Gabor Szel (8. St. Mistrzowski), odpowiedzialny za treningi dla służb mundurowych (jednostek specjalnych, akademii policyjnych, straży granicznej i miejskiej) na Węgrzech, Litwie, Łotwie, Estonii i Polsce.

Wing Tsun Kung Fu również dla polskich służb mundurowych

Jak skutecznie i szybko obezwładnić agresywnego przeciwnika? Nowe techniki samoobrony przed napastnikiem poznali uczestnicy seminarium zorganizowanego przez Wydział Kadr i Szkolenia KWP zs. w Radomiu.

W szkoleniu wzięli udział policjanci z sekcji antyterrorystycznej mazowieckiej komendy, instruktorzy taktyk i technik interwencji oraz funkcjonariusze z KWP w Kielcach i KWP w Lublinie.

Uczestników szkolił Sifu Gabor Szel, (8. stopień mistrzowski IWTA, EEWTO), trener m.in. węgierskich, litewskich, łotewskich jednostek specjalnych.

Zaprezentowane metody z powodzeniem stosują służby specjalne wojska i policji w Chinach, Niemczech, Francji oraz na Węgrzech i Litwie.

Pokaz technik obronnych w wykonaniu węgierskich służb mundurowych

CZYTAJ WIĘCEJ

>>> Bruce Lee, Robert Downey Jr, Jackie Chan – oni też ćwiczyli Wing Tsun

>>> Grafik treningów Wing Tsun Kung fu

>>> Zobacz co mówią w mediach na temat Wing Tsun Kung fu

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

ZAJĘCIA PROWADZI
kung fu wing tsun bemowo bielany warszawa Si-Mei Aleksandra Karp (5. stopień mistrzowski IWTA, E.E.W.T.O.)
DZIEJE WING TSUN
kung fu historia wing tsun warszawa bemowo ip man Historia Wing Tsun od pięciu mistrzów z klasztoru Shaolin po Wielkiego Mistrza Yip Mana i jego uczniów
SZKOLIMY SŁUŻBY MUNDUROWE
kung fu wojsko policja wing tsun warszawa Istnieje specjalny program treningowy skierowany do żołnierzy, jednostek i skutecznych technik samoobrony pracowników straży miejskiej i służb ochrony pogranicza
SZTUKA WALKI DLA KOBIET
kung fu dla kobiet sztuki walki wing tsun W Wing Tsun Kung Fu siła przeciwnika jest wykorzystywana przeciwko niemu samemu
NALEŻYMY DO
kung fu sztuki walki wing tsun warszawa stowarzyszenie