Pierwsze zajęcia

Czy Wing Tsun Kung fu to sztuka walki dla każdego?

Zdecydowanie tak. Na treningi Wing Tsun uczęszczają osoby w wieku od 7 do 70 lat, dorośli, mężczyźni, kobiety, młodzież, a także dzieci wraz z rodzicami. Tworzymy oddzielne grupy dla dzieci w wieku 7 – 11 lat.

Osoby zainteresowane Wing Tsun często pytają o konieczność posiadania dobrej kondycji fizycznej. Otóż, nie jest ona zbytnio istotna. Podczas treningów nacisk kładziemy gównie na systematyczny rozwój fizyczny i nie wykonujemy skomplikowanych ćwiczeń akrobatycznych. Uczniowie rozwijają także swoją kondycję, powtarzając poznane techniki w domach.

Jak się zapisać?

Wszystkie osoby zainteresowane trenowaniem Wing Tsun Kung fu zapraszamy na bezpłatny trening próbny. Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz zgłoszeniowy. Można również zapisać się mailowo pod adresem kontakt@kungfuwarszawa.pl W treści maila prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska, a w tytule – dopisanie „Warszawa Bemowo-Bielany”.

Bezpłatny trening próbny

Zajęcia zaczynamy punktualnie, dlatego też na trening warto przyjść min. 15 minut wcześniej, aby się przebrać w szatni. Strój ucznia początkującego, także podczas pierwszego treningu, to: biały t-shirt (bez nadruków), czarne spodnie oraz sportowe buty.

Nowi uczniowie ćwiczą z osobami na podobnym poziomie zaawansowania. Poznają podstawy stylu (ruchy z formy Siu Nim Tau, specyfikę postawy, kroków, zwrotów oraz uderzenia Wing Tsun Kung fu), uczą się obrony przed różnymi rodzajami ataków (np. próbą duszenia lub chwytem za ręce). Nauka samoobrony to ważna część treningu. Zajęcia kończymy ćwiczeniami mającymi na celu wzmocnienie mięśni, a za pomocą ćwiczeń izometrycznych także ścięgien.

Udział w pierwszym treningu jest zawsze bezpłatny i nie zobowiązuje do zapisania się do szkoły. To czas dla ucznia na wstępne poznanie Wing Tsun i podjęcie decyzji o rozpoczęciu regularnych treningów.
kung fu warszawa bemowo samoobrona

 

CZYTAJ WIĘCEJ

>>> Dowiedz się gdzie i kiedy odbywają się treningi Wing Tsun Kung fu

>>> Bruce Lee i Uma Thurman pokazali w filmach jak działa Wing Tsun

>>> Zobacz zdjęcia z ważniejszych wydarzeń naszej szkoły

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

ZAJĘCIA PROWADZI
kung fu wing tsun bemowo bielany warszawa Si-Mei Aleksandra Karp (5. stopień mistrzowski IWTA, E.E.W.T.O.)
DZIEJE WING TSUN
kung fu historia wing tsun warszawa bemowo ip man Historia Wing Tsun od pięciu mistrzów z klasztoru Shaolin po Wielkiego Mistrza Yip Mana i jego uczniów
SZKOLIMY SŁUŻBY MUNDUROWE
kung fu wojsko policja wing tsun warszawa Istnieje specjalny program treningowy skierowany do żołnierzy, jednostek i skutecznych technik samoobrony pracowników straży miejskiej i służb ochrony pogranicza
SZTUKA WALKI DLA KOBIET
kung fu dla kobiet sztuki walki wing tsun W Wing Tsun Kung Fu siła przeciwnika jest wykorzystywana przeciwko niemu samemu
NALEŻYMY DO
kung fu sztuki walki wing tsun warszawa stowarzyszenie